Hakkımızda

IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI'na Hoşgeldiniz !

IŞŞIL HAMİLE  DÜNYASI olarak anne adaylarına en güzel ve en şık hamile kıyafetlerini sunmak için çalışıyoruz. “ vücut ölçüleriniz değişebilir tarzınız aynı kalır “ sloganından yola çıkarak, bir kadının geçireceği en güzel fakat ayni zamanda en zor dönem olan 9 ayı anne adaylarının zevkle geçirmelerini sağlıyoruz.

Hamilelikte de moda çok önemli , sezonun renklerini ve trendlerini takip ederek koleksiyonumuza uyguluyoruz. Artık anne adayları bol ve dökümlü pantolon, tunik, jileler yerine daha dar t-shirt, jean pantolon, etek ve modern kesim elbiseleri tercih ediyor. Hamilelik öncesi görüntülerinden uzaklaşmadan ve giyim tarzından ödün vermeden, 9 ay boyunca giyebilecekleri şık ve işlevsel kıyafetler şu an bütün anne adaylarının gözdesi.

IŞŞIL HAMiLE DÜNYASI online satış mağazası ehamilegiyim.com olarak 2018-2019 Sonbahar-Kış Hamile Giyim Koleksiyonunda bu sezonun trendi olan renkler yine ön planda. Renkler doğayla yarışırcasına inat olabildiğince zengin ve parlak. Salas kiyafetlerden çok vücuda oturan kesimler ön planda.. Ama unutmayalım ki her zaman moda olan klasik, siyah ve beyaz kontrastlar yine koleksiyonumuzda modern ve dinamik bir stil yaratıyor.

Anne adayları için özel tasarlanan Organik hamile modelleri ile anneler özlediği rahatlığa ve özgürlüğe kavuşacak. Doğum öncesi ve sonrası kullanılabilen pijama ve gecelik takımları da yeni koleksiyonumuzda yer alan parçalar arasında.

Ürünlerimiz daha çok günün modasını takip eden , giyinmeyi seven, aktif ve rahatlığına düşkün hamileler için tasarlanmıştır. Hem çalışan kesime uygun kumaş pantolon, etek ve bluzlarımız hem de spor giyinmekten hoşlanan bayanlara uygun hamile jean pantolon, şort, tişört ve elbise modellerimiz mevcut.

Alt grupların yani pantolon , etek, kapri modellerinin hepsinin beli ayarlamalı ve ribanalıdır. Anne adaylarının alacakları kilo tüm hamilelikleri boyunca 15 kg’yi geçmezse ürünlerimizi 3. aylarından 9. aylarına kadar rahatlıkla kullanabilirler. Bir çok ürün hamilelik sonrası kullanıma uygun şekilde tasarlamıştır.

Bütün ürünlerde en az %2-3 oranında lycra bulunur , bu hem hareket kolaylılığı sağlarken hem de kilo alımına rağmen rahat bir kullanım sağlar. Özellikle kullandığımız öz kumaşlar koton ağırlıklı olup ürünlerimizde sentetik kullanmamaktayız. Vücudu terleten ve hamilelere zararlı olabilecek kumaşları tercih etmiyoruz.

IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI olarak anne adaylarına her geçen yıl daha da güzel kıyafetler ve alternatifler sunmaktayız ve sunmaya devam edeceğiz.

Bu özel dönemlerinde ürünlerimizi giyen ve giyecek olan tüm Anne Adaylarına teşekkürler...
IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI