Hamile Korse

Işşıl Hamile Giyim'inHamile Korse kategorisinde birbirinden şık ürünleri en uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Ürünlerin indirimli fiyatları, beden çeşitleri ve renk modelleri için ürün detaylarına gidebilirsiniz.Hamile Korse modelleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra dilerseniz kapıda ödeme yöntemi ile satın al seçeneğiyle ürünlerinizi hızlıca sipariş edebilirsiniz.

(200 TL+ ücretsiz kargo kampanyamız devam etmektedir.)

Doğum Sonrası Genel Toparlayıcı Boy Korse

dikişsiz boy korse, çıkarılabilir ayarlı askılı, karın ve mide toparlayıcı, alttan destekli karın şe..

₺60,00 Vergiler Hariç:₺55,56

Ayarlanabilir Agraflı Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse

 Dikişsiz tasarımı, ayarlanabilir agraf ile bel ve karın bölgesi için tasarlanan korse vücudunu..

₺40,00 Vergiler Hariç:₺37,04

İz Yapmaz Doğum Sonrası Genel Toparlayıcı Korse

Dikişsiz tasarım, kaymayı önleyen silikon dokusu karın, bel ve basen bölgeleri için özel olarak tasa..

₺40,00 Vergiler Hariç:₺37,04

Slikonlu Doku Doğum Sonrası Toparlayıcı Genel Korse

Kaymayı önleyen silikon dokusu, sıkı örülmüş elastik toparlayıcı bel kısmı, orta basınçlı sıkmayan k..

₺40,00 Vergiler Hariç:₺37,04

Slikonlu Doku Doğum SonrasıToparlayıcı Büyük Beden Korse

Kaymayı önleyen silikon dokusu, sıkı örülmüş elastik toparlayıcı bel kısmı, orta basınçlı sıkmayan k..

₺45,00 Vergiler Hariç:₺41,67

Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse

doğum sonrası toparlayıcı korse, Son derece kullanışlıdır. Pratik ağdan açılma özelliği vardır. Karı..

₺65,00 Vergiler Hariç:₺60,19

Hamile Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse

hamile doğum sonrası toparlayıcı korse, doğumdan sonra kullanabileceğiniz bir üründür..

₺70,00 Vergiler Hariç:₺64,81

Hamile Karın Destekleyici Kalın Bant

hamile karın destekleyici kalın bant, hamilelik döneminde karın bölgesine destek vermesi v..

₺60,00 Vergiler Hariç:₺55,56

Stoklar tükendi
Hamilelik Sonrası Toparlayıcı Korse Hamilelik Sonrası Toparlayıcı Korse

Hamilelik Sonrası Toparlayıcı Korse

Hamile anne adayları doğumdan sonra giyinebileceğiniz vucudunuzu sarkmalara karşı koruyacak toparlay..

₺30,00 Vergiler Hariç:₺27,78

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Hamile Korseleri

Hamile kadınların en büyük sorunlarından biri olan bel ağırlığına sahip bir hamile korse sunulmaktadır. Düzinelerce farklı alandaki yararlarına ek olarak, birçok hamile kadın bu hamile korseleriyle daha az sırt ağrısı çekerek günlük yaşamlarına devam ediyor. Özellikle hamileliğin 6. ayından sonra, birçok hamile kadın sayfalarında makul fiyatlarla her beden için bulunabilen hamile korsesi tercih eder.

 Hamile Korsesi Seçiminin Ayrıntıları

 Karın ağrısı çeken ve bel ağrısı çeken anneler tarafından sıklıkla kullanılan hamile korseler arasında seçim yapmak zor olabilir. Bununla birlikte, en uygun model birkaç küçük ipucu ile satın alınabilir. Bir anne korse seçmeden önce, ürünlerin dokusunu dikkatlice incelemelisiniz. Elastik ve nefes alabilen kumaşlardan yapılan hamile korseler tercih edilmelidir. 

 Tüm ürünler, hamilelik sırasında vücuttaki değişiklikleri göz önünde bulundurarak, üreticiler tarafından özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm detaylar konfor ve rahatlık için aranır. Birçok üretici, bebeğe ve anneye zarar vermeyecek kumaşları ve aynı zamanda kumaşın esnekliğini ve nefes alabilirliğini tercih eder. Peki nerede satılır? Hamilelik giyim ürünleri satan her yerde bulunabilirler.

 Hamilelik Korse Özellikleri

 Hamile korseler, biraz daha zayıf görünmek için mideye basan organlardan seçilmemelidir. Normal zamanlarda tercih edilen bel ve karın korseleri hamilelik sırasında kullanılmamalıdır. Çok dar korse modeller hamile kadını ezebilir veya bir çocuğa zarar verebilir. Ek olarak, bel ve sırt ağrıları bir çözüm değildir. En uygun korse modeli midenin altındaki bir ayaktır.

 Hamile korse modelleri çeşitli normal korse tipleri kategorisinde mevcuttur. Doğum sonrası korseler için onlarca farklı fonksiyonel model vardır. Her modeli kullanmak için hamile bir kadının doktoruna danışması gerekir. Modellerin çoğu hamilelikten sonra korse olarak kullanılabildiği gibi, karın bölgesinde sarkma için iyi bir çözüm olabilir. Hem de en güzel modelleri bulabilirsiniz.

 Anne Korsesi Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar

 Bel ağrısı nedeniyle hamilelik zor bir süreç olabilir. Bu süreci kolaylaştırmak için hamile kadınlara onlarca farklı ürün sunulur. Öte yandan hamile kadınlar, ürün seçimini ve ürün kullanımını düzenli olarak kontrol etmek için doktorlarına danışmalıdır. Ayrıca, en iyi doktorun ürünün doğru tasarımını ve boyutunu belirleyeceğini de unutmamalısınız. Ek olarak, uygun bir ürün araştırırken fiyatları da göze alınmalıdır. Hamilelikten sonra korse olarak kullanılabilir ve karın içindeki şiddetli ağrıları en aza indirebilir ve hamilelik sırasında sırt altına düşebilir. Aynı zamanda tayt olarak da bu korseleri kullanabilirsiniz.

 Hamileler İçin Uzun Korse

 Hamilelere özel destek korsesi kalitatif, elastik modelleri hamilelik sonrası ilk gün olarak kullanılabilir; Bununla birlikte, kullanım koşullarına elbette saygı gösterilmelidir. Her gebe korsesi, özellikle yıkama kurallarına göre temizlik yaparken, uzun süre tamamen yeni bir şekilde kullanılabilir. Dahası, korse giymesini önlemek için asmaktansa düz bir yüzeye kurutmak daha uygundur. Tüm bu ayrıntılara bakarak korse satın al seçeneği ile hızlıca ve en uygun fiyatlarla korselere sahip olarak kullanabilirsiniz.