Hamileliğe Hazırlık

Rss
10 Dec 0

Tüp Bebekte 'Embriyo Yapıştırıcısı' Yöntemi

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 270

Embriyonun rahime yapışarak tutunmasını sağlayan ‘Embriyo Yapıştırıcısı’ yöntemi tüp bebek tedavisinde başarı oranını arttırıyor. Embriyo yapıştırıcısı yönteminin özellikle birkaç başarısız tüp bebek tedavisi geçirmiş olan ya da 39 yaş üstü anne adayları için avantajlar sağladığını belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Aydın Arıcı ‘Embriyo Yapıştırıcısı’ yöntemi ile ilgili verdiği bilgileri paylaşmaktan mutlu oluyoruz.

 

Devamı
18 Dec 0

Anne-Baba Olmak İsteyenler Bunları Yesin

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 218

Kış geldi. Havalar soğudu ve güneşli gün sayısı da azaldı. Güneşten D vitamini alma şansınız azaldığı için D vitamini eksikliği yaşamamak adına destek almanız gerekiyor’. ‘D vitamini eksikliği üreme sağlığını olumsuz etkiler’  konuyla ilgili bilgileri sizin için araştırdık.

Devamı
11 Mar 0

Anne Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 250

Anne olmaya karar vermeden önce bilinmesi gereken zorluklar vardır. Anne olmanın mutluluğunun gölgede kalmaması için bu zorlukların önceden bilinmesi doğru olacaktır. Ayrıca anne olmaya karar verildiğinde bazı sağlık kontrollerinin yapılması ve beslenmeye ekstra özen gösterilmesi gerekmektedir.

 

Devamı
IŞŞIL Hamile Dünyası | Hamile Giyim Markaları | Hamile Kıyafetleri © 2009-2018 Tüm Hakları Saklıdır.