Hamileliğe Hazırlık

Rss
10 Dec 0

Tüp Bebekte 'Embriyo Yapıştırıcısı' Yöntemi

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 379

Embriyonun rahime yapışarak tutunmasını sağlayan ‘Embriyo Yapıştırıcısı’ yöntemi tüp bebek tedavisinde başarı oranını arttırıyor. Embriyo yapıştırıcısı yönteminin özellikle birkaç başarısız tüp bebek tedavisi geçirmiş olan ya da 39 yaş üstü anne adayları için avantajlar sağladığını belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Aydın Arıcı ‘Embriyo Yapıştırıcısı’ yöntemi ile ilgili verdiği bilgileri paylaşmaktan mutlu oluyoruz.

 

Devamı
18 Dec 0

Anne-Baba Olmak İsteyenler Bunları Yesin

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 300

Kış geldi. Havalar soğudu ve güneşli gün sayısı da azaldı. Güneşten D vitamini alma şansınız azaldığı için D vitamini eksikliği yaşamamak adına destek almanız gerekiyor’. ‘D vitamini eksikliği üreme sağlığını olumsuz etkiler’  konuyla ilgili bilgileri sizin için araştırdık.

Devamı
11 Mar 0

Anne Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 376

Anne olmaya karar vermeden önce bilinmesi gereken zorluklar vardır. Anne olmanın mutluluğunun gölgede kalmaması için bu zorlukların önceden bilinmesi doğru olacaktır. Ayrıca anne olmaya karar verildiğinde bazı sağlık kontrollerinin yapılması ve beslenmeye ekstra özen gösterilmesi gerekmektedir.

 

Devamı
30 Sep 0

Bebekler Neden Güzel Kokarlar ?

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 349

Bebekler Neden Güzel Kokarlar ?

Hepimizin Bildiği O Güzel Koku; Bebek Kokusu… Peki Ama Bebekler Neden Güzel Kokar ?

Yeni doğmuş bebekler neden güzel kokar ?” Eğer elinize minik bir yavru almış ve o minik bebeği güzelce koklama şansına eriştiyseniz, bahsettiğimiz karşı konulamaz derecedeki hoş ve tatlı kokuyu biliyorsunuz demektir. Peki bebekler neden güzel kokar? Bebek kokusunun yetişkin bireyler olarak bizim hoşumuza gitmesinin altında yatan bilimsel sebepler neler?

Devamı
02 Nov 0

Hamilelik Belirtileri

Yazar: Ehamile Kategori: Hamileliğe Hazırlık Okunma: 142

Hamilelik Belirtileri

Hamilelik belirtileri kadın vücudunda çeşitli değişikliklere neden olmaktadır. Yaşanan bu değişiklikler anne adayları tarafından yeri geldiğinde fark edilebiliyor yeri geldiğinde ise fark edilemiyor. Peki, hamilelik  belirtileri nelerdir? Gebelik  belirtileri kaç günde belli olur?

Devamı
IŞŞIL Hamile Dünyası | Hamile Giyim Markaları | Hamile Kıyafetleri © 2009-2019 Tüm Hakları Saklıdır.